Domecek vyssi rozliseni CZ scaled

Automatizace, motorizace, chytrá domácnost SOMFY

Rádi bychom Vám představili profesionála mezi chytrými domácnostmi. Představujeme Vám SOMFY. Chytrá domácnost SOMFY Vám zjednoduší život. Vstupte do futuristického světa pokročilých technologií, které Vám pomohou se zvládáním rutinních potřeb okolo domu a zjednoduší péči o domácnost. Poznejte pocit bezpečí i při opuštění domova a pocit kontroly svého obydlí na dálku. Zajisté znáte, když jedete do práce a místo věnování se řízení přemýšlíte jestli jste doma zhasli světlo. A proto je tu SOMFY. Naše systémy automatizace domácnosti si poradí s dálkovým ovládáním stínění, osvětlení, pohonem garážových vrat i vjezdových brán. Chytrá domácnost SOMFY zajišťuje bezpečí Vašeho domova.

Jedním kliknutím na ovladači nebo v jednoduše použitelné mobilní aplikaci TaHoma® zatáhnete rolety nebo zhasnete všechna světla v domě, když každé ráno opouštíte dům. Představte si situaci, kdy po ránu opět nestíháte. Vyběhnete z domu a jedním kliknutím tlačítka na Vašem mobilním zařízení máte o klid postaráno. Až se vrátíte domů, znovu je otevřete nebo rozsvítíte jedním pokynem. Při náhlé změně počasí, například při sledování filmu, můžete z pohodlí Vašeho gauče stáhnout rolety bez pohnutí se z místa.

Zařízení lze ovládat i pomocí kompatibilního hlasového asistenta. Při práci můžete pouze hlasem zapnout světla aniž byste se museli rozptýlit. Mějte pod kontrolovou bezpečnost své domácnosti odkudkoliv za pomocí jednoho kliknutí. Jednoduchá automatizace domácnosti v aplikaci Vám umožňuje nastavit nastavit jednotlivé scénáře, například pohodlnou pokojovou teplotu. Automatizovaná domácnost umožňuje automatické větrání a pečuje tak o Vaše zdraví.

Systému TaHoma® Vám umožňuje ovládání celé domácnosti pouze v jediné mobilní aplikaci. S automatizovanou domácností máte svůj domov pod kontrolou. K bezpečnému domovu Vám už chybí jen instalace modulu a jeho připojení k Wi-Fi. Poté si stáhněte mobilní aplikaci, pomocí které budete mít vše pod kontrolou. Nemusíte mít obavy, že by technika (kabely i jiné technické „hračičky“) narušily vzhled Vašeho krásného a čistého domova.
Chytrá domácnost SOMFY je jednoduše instalovatelná do Vašeho obydlí.
Poznejte svou domácnost jak nikdy a objevte pohodlí moderních technologií.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají