Domecek vyssi rozliseni CZ scaled

Automotizace, motorizace, chytrá domácnost SOMFY

Zjednodušte si život pomocí chytré domácnosti SOMFY. Vstupte do světa pokročilých technologií, které vám budou každý den zpříjemňovat a zjednodušovat bydlení. Poznejte pocit bezpečí i při opuštění domova a pocit kontroly svého obydlí i na dálku. Naše systémy automatizace domácnosti si poradí s dálkovým ovládáním stínění, osvětlení, pohání garážová vrata i vjezdové brány a zajišťují bezpečí vašeho domova.
Jedním kliknutím na ovladači nebo v jednoduše použitelné mobilní aplikaci TaHoma® zatáhnete rolety nebo zhasnete všechna světla v domě, když každé ráno opouštíte dům. Představte si situaci, kdy po ránu opět nestíháte. Vyběhnete z domu a jedním kliknutím tlačítka na Vašem mobilním zařízení máte o klid postaráno. Až se vrátíte domů, znovu je otevřete nebo rozsvítíte jedním pokynem. Při náhle změně počasí, například při sledování filmu, můžete z pohodlí Vašeho gauče stáhnout rolety bez pohnutí z místa.
Zařízení lze ovládat i pomocí kompatibilního hlasového asistenta. Při domácí práci můžete pouze hlasem zapnout světla aniž byste se museli rozptýlit od práce. Ovládněte celou domácnost v jediné aplikaci. Jednoduchá automatizace domácnosti v aplikaci vám umožňuje nastavit pohodlně pokojovou teplotu v domě a zamezit tak vzniku nežádoucí dysbalance. Automatizovaná domácnost umožňuje přísun čerstvého vzduchu a pečuje tak o Vaše zdraví.
Díky systému TaHoma® můžete v jediné mobilní aplikaci ovládat celý svůj domov. S automatizovanou domácností máte svůj domov pod kontrolou. Stačí jen nainstalovat modul, připojit ho k Wi-Fi a stáhnout si mobilní aplikaci přes kterou pak všechno řídíte. Nemusíte mít obavy, že by technika (kabely i jiné technické „hračičky“) narušily vzhled vašeho krásného a čistého domova. Chytrá domácnost SOMFY je jednoduše instalovatelná do Vašeho obydlí.
Systém vám navíc umožňuje vytvářet vlastní scénáře.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají