stmk

Sluneční plachty

Těší nás, že Vás zaujal právě systém Sunsquare® pro řešení venkovního zastínění. „SunSquare system“ to je efektivní moderní architektura pro zastínění. Jedná se o systém ochrany před sluncem a deštěm opravdu ve velkém stylu. Plachta ve tvaru kosočtverce, ukotvená v rozích, se navíjí na úhlopříčně umístěnou hřídel. Sluneční plachty Sunsquare jsou vyráběby na míru. Sluneční plachta se ovládá elektricky pomocí dálkového ovladače s bezpečnostním větrným čidlem. Zajímavý moderní design přispěje k inovativnímu půvabnému vzhledu budovy zvenku i zevnitř. Systém SunSquare je všestranným a revolučním řešením stínění pro domácnosti, podniky, firmy, restaurace, hotely, relaxační podniky, dětská hřiště a jiné veřejné objekty. Podle recenzí spokojených zákazníků sluneční plachty SunSquare zcela obnoví a modernizuje vzhled Vašich budov za současné ochrany před horkými slunečními paprsky a deštěm.

Naše společnost Vám umožňuje rychlé sjednání schůzky s našimi odborníky, kteří Vám pomohou realizovat Vaše představy a poradí Vám s výběrem vhodného a efektivního materiálu. Náš tým provede profesiónální a rychlou instalaci.
Pevně věříme, že projektem slunečních plachet Sunsquare® uspokojíme Vaše požadavky na netradiční řešení zastínění i mimořádnou kvalitu provedení s důrazem na detail. Více informací o tomto jedinečném systému najdete také na www.sunsquare.cz, případně v přiložených materiálech.
STARLUX, s.r.o. zastupuje výrobce Sunsquare® Kautzky GmbH. pro Čechy i Slovensko jako licenční partner od r. 2001 a již jsme v obou regionech realizovali několik stovek plachet.

Ovládání: elektrické, větrné čidlo
 Možnosti instalace: stěna, strop, stožáry, individuální kombinace dle dané situace a i přes zateplené fasády

 Další typy slunečních plachet:

ručně ovládané plachty
Pevné plachty

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají