Blatt

Látkové rolety

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

CO JSOU ROLETY?

Látkové rolety jsou moderní náhradou závěsů a záclon. Výhodou rolet oproti záclonám je jejich nenáročná údržba, multifunkčnost a snadné ovládání.

JAKÉ ROLETY NABÍZÍ FIRMA STARLUX?

Starlux nabízí svým zákazníkům širokou škálu zatemňujících rolet, ze které si vyberou i ti nejnáročnější jedinci. Starlux nabízí rolety na míru s různým procentem propustnosti světla. Hodí se jako ochrana před slunečními paprsky přes den a v noci jako zatemnění pro klidný a zdravý spánek. Rolety na oknech ochrání Váš domov před nechtěným světlem z pouličních lamp. Své uplatnění si látková zatemňující roleta od firmy Starlux najde nejen v pohodlí Vaších domovů ale i v kancelářích a jiných veřejných a administrativních budovách. Látkové rolety se dají využít i tam, kde byste to nečekali, například na zahradě v pergole. Nepřejete si obyčejnou tuctovou roletu? Každá roleta může mít jedinečný vzor, materiál i barvu. Jedinečnost námi vyrobených rolet na míru podtrhne Váš jedinečný osobitý styl.

JAK VYBRAT LÁTKOVÉ ROLETY?

Potřebujete rolety pro navození atmosféry domácího kina? Nebo potřebujete rolety pro mírné stínění? Či snad hledáte způsob, jak ušetřit? Jste už ztracení a nevíte si rady? Nevadí. Náš tým Vám s radostí pomůže.

Pro objednání látkových rolet z Prahy máme profesionální službu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s volbou materiálu podle jedinečného vzoru, odstínu a mechanismu ovládání. Náši odborníci Vám rolety z Prahy dovezou a nainstalují. Vždy Vám nabídneme široký sortiment rolet na míru s ohledem na Vaše přání, které doplní vzhled vašeho interiéru.

KDE OBJEDNAT STÍNÍCÍ ROLETY A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pokud chcete objednat látkové rolety kontaktujte na e-mail [email protected] nebo volejte na číslo +420 608 878 193. Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají