Vertikály
Vertikály
Vertikály

Vertikální žaluzie portfolio Starlux

Charakteristika:

Charakteristika vertikální žaluzie je velice všestranná. Vertikální žaluzie je nejpoužívanějším stínícím prvkem v komerční sféře. Pro svou bohatou škálu barev a materiálů látek jsou oblíbeným prvkem i v rodinných domech a bytech. Látky a systém vertikální žaluzie jdou ruku v ruce s kvalitou. Materiály látek pro výrobu lamel splňují vysoké nároky nejen na dekorativnost, ale i světelnou propustnost a odraz tepelného záření.

Technický popis:

Lamely vertikální žaluzie mohou být látkové o šíři 127, resp. 89 mm, nebo hliníkové o šíři 89 mm. Maximální délka horního vodícího profilu je dle typu od 350 do 700 cm.

Možnosti použití:

Variabilnost vertikální žaluzie dokládá možnost použití nejen na standardní rovné plochy, ale i na šikmé, a obloukové. Ovládají se zpravidla šňůrkami (shrnování i naklápění lamel), nebo elektricky. Použijte vertikální žaluzie tam, kde potřebujete sjednotit dojem prostoru ve větších plochách a kde chcete svislým řádkováním lamel opticky zvětšit výšku prostoru.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie je výborným řešením pro komerční objekty, kde díky tvarům, nesčetnému množství barev, materiálů i použití tvoří obrovský propracovaný systém ve škále použití. Zpříjemněte sobě i svým klientům prostředí, čímž zefektivníte schopnost prodeje svého záměru a vytvoříte klientům pocit velkoleposti firmy, vytvoříte pocit důvěryhodnosti, který díky použití vertikální žaluzie umocní význam prostředí. Vertikální žaluzie je skvělý nástroj, který efektivně poslouží svoji funkčností, ale i designem a provedením.

Údržba

Vertikální žaluzie jsou vyrobeny z tkaniny se speciálními vlákny, která jednotlivým lamelám vertikálních žaluzií propůjčují pevnost a tvarovou stálost. Proto je potřeba při čištění vertikální žaluzie dbát na to, aby nedošlo k nadměrnému ohnutí jednotlivých lamel a tím i k nevratnému mechanickému poškození vláken lamely. Lamely vertikální žaluzie čistěte jemným osátím vysavačem zapnutým na šetrný program sání a dbejte na to, aby nedošlo k vytržení lamely z mechanického pojezdu nebo přetržení spojovacích řetízků jednotlivých lamel vertikální žaluzie.

Dalším vhodným druhem stínění mohou být například japonské posuvné stěny

Můžete si také v hlavní produktové kategorii prohlédnout i jiné stínění než žaluzie.