Římské rolety
rolety

Římské rolety portfolio Starlux

Charakteristika

Římské rolety jsou novinkou v naší nabídce. Jsou velmi dekorativní a pomáhají vytvořit příjemnou atmosféru. Při vytahování římské rolety vytvářejí pravidelné sklady, které umocní jeho dekorativní charakter.

Technický popis

Navíjecí mechanizmus římské rolety je velmi malých rozměrů 35 x 30 mm. Celkové maximální rozměry jedné římské rolety jsou 300 x 300 cm. Při úplném vytažení římské rolety je třeba počítat s výškou jednoho skladu cca 22 cm. Ovládají se po straně visící kuličkovou šňůrkou.

Možnosti použití

Římské rolety lze umístit všude tam, kde je třeba dodat prostoru pohodu a harmonii. Okna ložnic a obývacích pokojů jsou častá místa kam je velice působivé římské rolety umístit, protože perfektně umocní žádaný efekt. Větší plochy než 6 m2 je vhodné předem konzultovat.

Údržba

Římské rolety je možné čistit jemným osátím pomocí vysavače při zapnutém šetrném sacím programu. Některého typ římské rolety lze stínící tkaninu odepnout ze svinovacího mechanismu a provést intenzivnější mokré čištění. Před objednáním se na možnost odepnutí tkaniny u římské rolety zeptejte obchodního zástupce. Jen správná údržba Vám zajistí dlouhou životnost římské rolety.

Další vhodné stínění naleznete například v sekci látkové rolety.

Římské rolety

Římské rolety mají užasný dekorativní efekt, který umocní a prohloubí atmosféru v jednotlivých místnostech. Některé římské rolety lze velice vhodně zakomponovat do interiérů veřejných prostor, kde dokáží perfektně doladit atmosféru, protože perfektně zapadnou. Římské rolety jsou velice oblíbené u spousty designerů, protože jak se říká, římské rolety zapadnou všude a navíc díky tomu úžasně vypadají. V nabídce na hlavní stránce v kategorii Produkty naleznete i další atraktivní druhy stínění než rolety.