Twinrollo
twinrollo
Twinrollo

Twin Rolo

Charakteristika:

Charakteristika Twin rolo je taková, že se jedná o speciální roletový systém se zdvojenou látkou a speciální spodní lištou. Díky tomuto provedení lze látku v horizontálních pruzích Twin rolo “otevřít či zavřít”. Výsledkem je zcela přesná regulace světla spojená s významným dekorativním efektem.

Technický popis:

Krycí schránka Twin rolo je o rozměrech 73x68mm. Uchycení je možné jak na strop, tak i na stěnu. Ovládání Twin rolo je možné ruční, pomocí řetízku, nebo motorové.

Možnosti použití:

Twin rolo (neboli látková žaluzie) nabízí, vzhledem ke spojení precizní funkčnosti s ojedinělou dekorací, široké možnosti použití – v závislosti na umístění kazety – a to od ložnic po obývací i dětské pokoje. Vhodné jsou i na větší prosklené plochy, kde Twin rolo skvěle zapůsobí svou jedinečností a designovou koncepcí.

Údržba:

Twin rolo je vyrobeno z jemné syntetické tkaniny s antistatickou úpravou. Tím je výrazně omezno usedání prachu na tkanině. Přesto je po delší době používání stínění twin rolo možné tkaninu osát vysavačem zapnutým na šetrný sací program a odstranit tak případný prach. Mokré čištění nelze doporučit. Twin rolo je velice dekorativní prvek interiérového stínění a nevhodným zásahem při čištění by mohlo dojít k jeho znehodnocení.

Dalším zajímavým prvkem stínění je například luxusní designové stínění Silhouette.

Twin rolo

Twin rolo je naprosto úžasným interiérovým doplňkem, který skvěle plní možnost zastínění v místnosti. Naprosto luxusní je mít tento doplněk v ložnici, protože skvěle vypadá a úžasně působí. Twin rolo můžete dát kamkoli, kde je potřeba zastínit nebo přesně regulovat tok světla. Twin rolo zapůsobí příjemným, ale i zároveň moderním efektem, který zaujme. Elegantní látkové provedení dokonce zvýší jeho kontrast a zakomponování do interiéru.
Vyšperkujte svůj domov nebo kancelář, Twin rolo Vám v tom jednoznačně pomůže.