pergola
Pergola
Pergola
pergola
pergola
pergola

Designové terasové stínění – Algarve

Užijte si slunce a zůstaňte chráněni. Jednoduchý a zároveň praktický systém terasového stínění využívá předností hliníkových lamel, které je možné libovolně natáčet a regulovat si tak prostup světla. Dáte-li přednost úplnému zastínění nebo v případě náhlého deště lamely jednoduše sklopíte a zůstáváte chráněni. Systém naklápěných lamel zároveň umožňuje plynulou cirkulaci vzduchu a tak Vám pod tímto stíněním nebude nežádoucí teplo.

Designové terasové stínění – Lagune

Stejně jako u předchozího typu Algarve je opět základem promyšleně propracovaná konstrikce ze slitiny lakovaného hliníku. U modelu Lagune je však stínění zajištěno předepnutou screenovou textilií, kterou je opět dle individuální potřeby možné rozvinout. Speciální systém výroby screenové textilie a jejího následného upnutí do pojezdového mechanismu zajišťuje vysokou odolnost v případě nepřízně počasí. Veškerá dešťová voda je pak systémem odvodňovacích kanálků odvedena mimo zastřešenou terasu.

Designové terasové stínění – Camarque 

Model Camarque kombinuje výhody a přednosti obou předchozích systémů. Horizontální stínění a ochranu před nepřízní počasí zajišťují hliníkové, speciálně tvarované lamely, které v případě potřeby sklopením zcela přesně do sebe zapadají a vytvoří tak plnou střechu. Naopak vertikální stínění je řešeno měkkou screenvou textilií s individuální možností stažení nebo vytažení těchto látkových stěn. Volitelně je možné tyto látkové stěny doplnit průsvitným dílem, který Vám tak jako oknem umožní výhled z terasy.