rolety
rolety

Látkové rolety portfolio Starlux

Charakteristika:

Stínění prostřednictvím látkových rolet dodá interiéru atraktivní vzhled a příjemnou pohodu jeho užívání. Látkové rolety jsou designová interiérová bomba, která zkrášlí a zpříjemní Váš domov a pobyt v něm. Látkové rolety umocní význam a barevnou jasnost prostředí. Stylový tvar a schopnost přizpůsobit se každému interiéru díky velkému výběru barev, modernímu vzhledu a tvaru staví látkové rolety na přední pozici mezi interiérovými doplňky.

Technický popis:

Látkové rolety jsou praktický výrobek v moderním stylu, s obrovskou možností širokého výběru látek a barev, také provedení střešní a kazetové, ovládání řetízkové nebo motorové, několik typů volánů, barevných lemovek a spodních profilů.

Možnosti použití:

Látkové rolety mají široké možnosti použití v interiérech s důrazem kladeným na estetické i funkční využití. Látkové rolety výborně doplňují Vaši domácnost, pracoviště a skvěle vystihují a umocňují význam prostředí. Pokud hledáte plně funkční interiérové stínidlo, které úspěšně plní svoji funkci, a které i výborně vypadá, pak látkové rolety jsou pro Vás naprostým řešením, které uspokojí Vaše požadavky.

Údržba:

Látkové rolety jsou většinou vyrobeny s použitím speciálních antistatických tkanin, které zamezují usazování prachu na povrchu. Tím se výrazně snižuje případné znečištění. Přesto je potřeba po čase látkové rolety očistit, vždy však především jemným osátím výsavačem tak, aby nedošlo k mechanickému poškození tkaniny nebo mechanismu látkové rolety.

Podobné využití jako látkové rolety mají i další druhy stínění, které naleznete například v sekci plisé

Látkové rolety:

Látkové rolety jsou velice atraktivním bytovým doplňkem, který zapadá do každé domácnosti i prostředí, látkové rolety jsou universálním a zároveň funkčním řešením pro každou domácnost nebo firmu. Chcete zaujmou klienta nebo si zpříjemnit pobyt v domácím prostředí? Máme pro Vás řešení, které uspokojí Vaše potřeby a nároky. Nabídka stínění je široká a nemusejí to být nutně jen rolety.