Atypické slunolamy

Atypické slunolamy

Měření, výroba a prodej slunolamů na míru

Starlux je specializovaná firma na výrobu, instalaci a prodej atypických slunolamů. Nabízíme komplexní služby od měření až po montáž slunolamů u zákazníka.

Naše společnost nabízí atypické slunolamy na míru. Starlux vypracuje projekt slunolamů s ohledem na veškeré požadavky zákazníka. Naše slunolamy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a  ochranu před slunečním zářením.

Naše firma nabízí své služby nejen v Praze, ale také v celé České republice. Nabízíme individuální řešení pro každého zákazníka a umíme najít řešení  pro ty náročné. Naš tým zkušených odborníků zajistí kvalitní montáž a bezproblémové fungování Vašich slunolamů.

Naše služby:

  • Bezplatná konzultace u zákazníka
  • Zaměření
  • Doporučení optimálního řešení
  • Výroba atypických slunolamů na míru
  • Kontrola výroby
  • Doprava a instalace u zákazníka
  • Záruční a pozáruční servis

Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s ochranou před slunečním zářením. S našimi atypickými slunolamy budete mít perfektní stín v každé situaci.

Referenční fotografie

[vc_carousel_father slide_visible=”4″ tabs=”3″ spaces=”10px” speed=”5000″ arrowclr=”#000000″ arrowsize=”12px” dot=”false”][vc_carousel_son image_id=”4141″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”4139″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”4138″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”4143″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”4136″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”4137″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”4142″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”4140″][/vc_carousel_son][/vc_carousel_father]

Související produkty

[vc_carousel_father slide_visible=”4″ tabs=”3″ spaces=”10px” speed=”5000″ arrowclr=”#000000″ arrowsize=”12px” dot=”false”][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”4108″ alt=”Screenové rolety” btn_text=”Screenové rolety” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/atypicke-stineni-exterier/screenove-rolety/”][/vc_carousel_son][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”4126″ alt=”Atypické venkovní rolety” btn_text=”Atypické venkovní rolety” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/atypicke-stineni-exterier/atypicke-venkovni-rolety/”][/vc_carousel_son][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”4112″ alt=”Atypické venkovní žaluzie” btn_text=”Atypické venkovní žaluzie” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/atypicke-stineni-exterier/atypicke-venkovni-zaluzie/”][/vc_carousel_son][/vc_carousel_father]

Zákazníci o nás říkají