v

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejoblíbenějším a nejužívanějším efektivním způsobem zastínění a ochrany soukromí. Venkovní žaluzie se používají tradičně v bytech, domech a administrativních budovách. Zákazníci si mohou vybrat klasické žaluzie, které se instalují do interiéru, nebo předokenní žaluzie, které se instalují zvenku budovy. Předokenní žaluzie zastaví sluneční paprsky ještě před jejich kontaktem s povrchem oken a sníží tak možnost vzniku skleníkového efektu. Nastavením různého regulovatelného úhlu naklopení lamel můžete regulovat množství světla prostupujícího do interiéru. Můžete jedním dotykem zcela zatemnit okno nebo nechat propouštět denní světlo do interiéru. Venkovní žaluzie na míru využijete ve dne i v noci. V noci Vás venkovní žaluzie chrání před nechtěným světlem z pouličních lamp a billboardů, snižují průnik hluku z venku dovnitř interiéru a dopřejí vám ničím nerušený odpočinek a spánek. Další z mnoha výhod venkovních žaluzíi je možnost mít otevřené okno, větrat a přitom stínit . Venkovní žaluzie se podílejí na vytvoření dokonalé vyvážené teplotě interiéru a osvětlení místnosti. Zabráněním přehřátí místnosti šetříte náklady za energie na klimatizaci. Venkovní žaluzie jsou energetický nenáročné. Venkovní žaluzie jsou výrazným designovým prvkem Vašeho obydlí. Umožňují odrážení paprsků a slunečního záření protože jsou instalovany před oknem. Další výhodou venkovních žaluzii je možnost větrání místnosti při současném stínění. Vše záleží jen na tom, jak nastavíte lamely žaluzii. Venkovní žaluzie Vám poskytnou ochranu Vašeho soukromí a domova.

Venkovní žaluzie jsou nenáročné na udržbu, jsou snadno omyvatelné a čistitelné. Navíc jsou vysoce odolné vůči nepříznivému počasí jako je třeba déšť.

Nabízíme Vám široký výběr materiálů, typů a barev venkovních žaluzií. Naši odborníci Vám rádi pomohou s výběrem a nalezením vhodného systému pro stínění Vašeho obydlí.

Další produkty

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách
Možnosti instalace: Dodatečná montáž, podomítková montáž, instalace do překladů,  samonosné fasádní provedení

Typy venkovních žaluzií dle lamel
Z 90 NOVAL
T 80
C 80 Vental
Z 70
C 80
F 80
C 60
EXT 50
EXT 50H

Interierové řešení

Předokenní žaluzie
Vertikální-žaluzie2

Zákazníci o nás říkají