v

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie se staly nejoblíbenějším a nejužívanějším efektivním způsobem zastínění a ochrany soukromí. Venkovní žaluzie se používají v bytech, domech a administrativních budovách. S předokenními žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před jejich kontaktem s povrchem oken a snížíte tak možnost vzniku skleníkového efektu. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Můžete jedním dotykem zcela zatemnit okno nebo ho nechat propouštět denní světlo. Venkovní žaluzie na míru využijete ve dne i v noci. V noci vás venkovní žaluzie chrání před nechtěným světlem z pouličních lamp a billboardů, snižují průnik hluku z venku dovnitř interiéru a dopřejí vám ničím nerušený odpočinek a spánek.  Venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér Vašeho bytu před horkem a nabízejí Vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte optimálně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu.

Venkovní žaluzie jsou nenáročné na udržbu, jsou snadno omyvatelné a čistitelné. Navíc jsou vysoce odolné vůči nepříznivému počasí jako je třeba déšť nebo krupobití.

Nabízíme Vám široký výběr materiálů a barev venkovních žaluzii. Naši odbornící Vám rádi pomůžou s výběrem a hledáním vhodného stínícího systému právě pro Vaše obydlí.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách
Možnosti instalace: Dodatečná montáž, podomítková montáž, instalace do překladů,  samonosné fasádní provedení

Typy venkovních žaluzií dle lamel
Z 90 NOVAL
T 80
C 80 Vental
Z 70
C 80
F 80
C 60
EXT 50
EXT 50H

Zákazníci o nás říkají