Neher SP Spannrahmen

Sítě proti hmyzu do oken

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

K čemu slouží sítě do oken a kde je použít?

Trápí Vás v létě nepříjemná návštěva otravného hmyzu? Je Vám vedro a potřebujete větrat, ale nechce pustit dovnitř komáry? Nebo snad máte kočku a bojíte, že uteče? Starlux Vám nabízí jednoduché elegantní řešení, které je navíc cenově dostupné – sítě do oken. Sítě do oken jsou speciální sítě tvořené drobnou mřížkou, které nijak nepřekáží větrání a ale neumožňují průlet mušek či komáru dovnitř domu. A přitom jsou nenápadné a nenarušují tak vzhled okna. Sítě do oken jsou nenáročné na údržbu a stoprocentně účinné v bojí proti hmyzu.

Jak vybrat síť do oken?

Pro objednání sítě do oken naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálů, odstínů a způsobu ovládání.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám sítě do oken doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

Kde objednat síť do oken a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Typy sítí proti hmyzu do oken:

  • Pevné rámečkové sítě
  • Rolovací sítě

 

Další produkty:

Referenční fotografie

Související produkty

Zákazníci o nás říkají