Neher SP Spannrahmen

Sítě proti hmyzu do oken

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

K ČEMU SLOUŽÍ SÍTĚ DO OKEN A KDE JE POUŽÍT?

Trápí Vás v létě nepříjemná návštěva otravného hmyzu? Je Vám vedro a potřebujete větrat ale nechcete pustit dovnitř komáry? Nebo snad máte kočku a bojíte se, že uteče? Starlux Vám nabízí jednoduché elegantní řešení, které je navíc cenově dostupné – sítě do oken. Sítě do oken jsou speciální sítě tvořené drobnou mřížkou, které nijak nepřekáží větrání a zamezují průletu mušek či komárů dovnitř domu. Přitom jsou nenápadné a nenarušují vzhled okna. Sítě do oken jsou nenáročné na údržbu a stoprocentně účinné v bojí proti hmyzu.

JAK VYBRAT SÍŤ DO OKEN?

Pro objednání sítě do dveří naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomohou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálů, odstínu a konstrukce. Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám sítě do dveří doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

KDE OBJEDNAT SÍŤ DO OKEN A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pro objednání kontaktujte na e-mail [email protected] nebo volejte na číslo +420 608 878 193. Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Typy sítí proti hmyzu do oken:

  • Pevné rámečkové sítě
  • Rolovací sítě

 

Další produkty:

Referenční fotografie

Související produkty

Zákazníci o nás říkají