Neher SP Spannrahmen

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu na míru jsou praktickou ochranou před otravným létajícím a lezoucím hmyzem. Nejvíce se hodí v létě, na jaře i na podzim, ale své využití najdou u většiny rodin téměř celoročně. Sítě proti hmyzu mimo jiné celoročně zachycují větší částice prachu a na jaře, kdy kvete spousta druhů rostlin, sítě proti hmyzu zachycují i pylové částice, čímž očistí vzduch uvnitř domu či bytu. Díky drobné zcela nenápadné mřížce a přírodní barvě síť nebrání výhledu ven a nenarušuje vzhled okna. Sítě proti hmyzu nebrání průniku světla do interiéru. Další příjemnou výhodou instalace síti proti hmyzu do oken je skutečnost, že Vás v noci nebude rušit otravné pískání létajících komárů v domě, což zlepší kvalitu Vašeho spánku a Vy se tak budete cítit více odpočatí. Sítě proti hmyzu ochrání i vaše malé ratolesti před kousanci nepříjemným hmyzem.

Sítě jsou vyráběny na míru oken a dveří. Nabízíme Vám sítě  na malé  i velké plochy oken a dveří různých tvarů, designů i velikostí. Můžete si vybírat z široké škály ovládání síti proti hmyzu, například pevné sítě, jenž se neotevírají a hodí se do obyčejných oken, nebo otevíratelné, které se hodí například na do dveří na balkon, nebo zajímavé netradiční moderní rolovací, posuvné nebo plisé sítě v různých odstínech, aby zapadly do Vašeho interieru. Sítě proti hmyzu lze zakoupit k oknům a dveřím klasicky samostatně, dohromady nebo mohou být objednány součástí venkovních rolet.

Materiál ze kterého je síťovina vyrobená umožňuje celoročních použití bez strachu z poškození sítě. Ani udržba sítě není náročná. Síť se jednoduše sundá a může tak být lehce umytá proudem vody bez velké námahy.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti instalace: dodatečná montáž
Typy sítí proti hmyzu do oken: pevné rámečky, rolovací, posuvné, atypické tvary
Typy sítí proti hmyzu do dveří: pantové, posuvné, rolovací, plisované, motorové

Typy sítí proti hmyzu

Sítí proti hmyzu do oken
img
Sítí proti hmyzu do dveří
Neher DT Drehtuer

Zákazníci o nás říkají