4edbf543-e64f-4fce-889e-ce936e53d5b6@w800

Zatemňující rolety

Často se naši klienti potýkájí s problémem přehřátých místnosti, hlavně v podkroví ze kterého je v létě de facto sauna. Mnozí klienti tak začínají uvažovat o nějakém stínícím systému. Jako první vás napadnou žaluzie. Pro náročnější zákazníky tu máme stylové látkové rolety. Kromě hlavní funkce látkových a zetemňujících rolet tj. stínění a chránění interiéru před nadměrným přehříváním způsobeným průnikem přímého slunečního svitu, mají látkové rolety i jiné praktické využití, které zajisté oceníte. Elegantní zatemňující rolety Vám zajišťují i soukromí v podobě ochrany před zvědavými pohledy sousedů. Praktickými funkcemi ale využití látkových rolet zcela nekončí. Za zmínku stojí i estetická stránka tohoto stínícího systému. Zatemňující rolety na rozdíl od klasických rolet mohou být doplněné o designové boxy, jenž oživí interiér každé architektury. Přejete si mít doma kousek Japonska? Nebo snad kousek nějaké orientální kultury? Tak si to dopřejte pomocí našich zatemňovacích rolet s originálním vzorem. A potom se Vaši sousedé budou moci pokochat Vašimi stylovými okny jedinečného designu dle vašeho unikátního vkusu a Vy budete mít svůj útulný domov. Standardní rolety bývají vyrobeny z poloprůsvitných látek. ZATEMŇOVACÍ ROLETY jsou vyrobeny ze speciální pevnější neprůsvitné tkaniny, která navíc odráží sluneční světlo. Pro své unikátní vlastnosti jsou zatemňovací rolety ideální volbou zejména pro ložnice, kde si naši klienti přejí vytvořit naprostou tmu pro zlepšení kvality spánku. Své uplatnění najdou v konferenčních sálech, přednáškových místnostech či nemocnicích. Dále všude tam kde je třeba vytvořit tmu. Například pro prezentace přes dataprojektor. ZATEMŇOVACÍ ROLETY díky vodicím lištám zajistí až 100% zatemnění místnosti.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách, volně visící
Možnosti instalace: dodatečná montáž, pod omítková montáž, instalace na zeď i na strop
Typy zatemňujících rolet dle provedení: roleta v horním boxu, roleta v boxu a lištách

Další produkty:

Co jsou zatemňující rolety a k čemu slouží?

Zatemňující rolety slouží k stínění a chrání interiér před nadměrným přehříváním způsobeným průnikem přímého slunečního svitu. Také nabízí soukromí tím, že chrání před zvědavými pohledy.

Jaké praktické využití mají zatemňující rolety?

Kromě stínění mají rolety i estetickou stránku a mohou být doplněny o designové boxy nebo originální vzory, které oživují interiér.

Jaký je rozdíl mezi klasickými a zatemňujícími roletami?

Zatímco standardní rolety jsou vyrobeny z poloprůsvitných látek, zatemňující rolety jsou ze speciální pevnější neprůsvitné tkaniny, která odráží sluneční světlo.

Pro jaké místnosti jsou zatemňovací rolety ideální?

Jsou ideální pro ložnice pro vytvoření naprosté tmy a zlepšení kvality spánku, ale také v konferenčních sálech, nemocnicích nebo místech, kde je třeba vytvořit tmu pro prezentace.

Jakým způsobem lze ovládat zatemňovací rolety?

Zatemňovací rolety lze ovládat ručně nebo motorově.

Jaké možnosti bočního vedení nabízíte?

Nabízíme vedení v lištách, ve strunách nebo jako volně visící.

Jaké jsou možnosti instalace zatemňujících rolet?

Rolety lze instalovat jako dodatečnou montáž, pod omítkovou montáž, na zeď i na strop.

Jaké typy zatemňujících rolet dle provedení nabízíte?

Nabízíme rolety v horním boxu a rolety v boxu a lištách.

Jak mohu objednat zatemňující rolety?

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Také je možné navštívit naše webové stránky, kde můžete vyplnit objednávkový formulář.

Zákazníci o nás říkají