Leggero

Římské rolety

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

Co jsou římské rolety?

Římské rolety jsou stínícím systémem s výběrem nejlepších prvků klasických rolet a klasických závěsu. Římské rolety se od obyčejných rolet liší svým zajímavějším dekorativním designem. Obyčejné rolety jsou tvořeny jednou vrstvou napnuté tkáně. Látka římské rolety je navrstvená a může být ozdobená dekorativními stužkami, které umožňují její snadné nastavení do požadované výšky oken. Velmi oblíbený je i zcela jedinečný potisk látky rolet, který do interiéru vnese pestrobarevnost a podtrhne tak jedinečnou atmosféru místnosti. Římské rolety jsou praktické a funkční jako obyčejné rolety, a přitom ozdobné a lehké jako záclony. Nabízíme  různé barvy a vzory ze kterých si určitě vyberete.

Míru propuštěného světla určuje typ tkaniny a míra zvrásnění. Jemné vrstvení tenčí tkaniny umožňuje průchod jemného světla do místnosti, což zajistí světlo pohodlné pro Vaše oči. Naopak husté vrstvení pevné tkaniny může způsobit vyšší míru zatemnění, vhodnou třeba pro sledování televize. I náročný zákazník si v nabídce římských rolet jistě vybere.

Římské rolety jsou snadné v údržbě a lehké v použití.

Jak vybrat vhodnou římskou roletu?

Pro objednání římské rolety naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálu, jedinečného vzoru, odstínu a mechanismu ovládání.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám římské rolety doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

Kde objednat římskou roletu a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají