RB  Uni Wit ret CMYK

Bateriové rolety

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

CO JSOU BATERIOVÉ ROLETY A KDE JE VHODNÉ JE INSTALOVAT?

Bateriové rolety jsou novodobý trend mezi stínícími technologiemi na trhu. Bateriové rolety jsou rolety napájeny přes baterie, což umožňuje jejich instalaci i v místech, kde není elektrický proud. Bateriové rolety se ovládají na dálku přes elegantní dálkový ovladač. Dálkové ovládání umožňuje uživateli použití rolet tam, kde člověk rukou nedosáhne, například v místnostech s vysokými stropy, velkých posluchárnách či jiných nepřístupných místech. Běžný uživatel jistě ocení možnost ranního odtemnění místnosti z postele či naopak zatemnění místnosti při večerním sledování filmů z pohodlí gauče. Rolety však mohou být ovládány i manuálně. Bateriové rolety výkonně fungují bez nepříjemného hluku. Výhodou rolet oproti zastaralým záclonám je vyšší odolnost rolet vůči usedání prachu a zašpinění. Bateriové rolety je možné upevnit do jakékoliv výšky okna.

JAKÉ BATERIOVÉ ROLETY NABÍZÍ FIRMA STARLUX?

Společnost Starlux nabízí zákazníkům elegantní bateriové rolety dělané na míru. Zákazník si vybere ze široké škály barev, vzorů a tkanin rolet k vhodnému stínění. Například k navození atmosféry domácího kina se bude lépe hodit tmavší pevnější tkanina, naopak pro všední použití postačí světlá lehká tkanina. Rolety firmy Starlux jsou speciálně ošetřené nanotechnologiemi, které zajišťují voděodolnost a odolnost vůči znečištění. Antistatická úprava rolet je u nás samozřejmostí.

JAKÉ DALŠÍ SLUŽBY VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT PŘI INSTALACI A VÝBĚRU BATERIOVÝCH ROLET?

Pro objednání rolet naše firma nabízí využití služby vlastního profesionálního týmu. Naši experti Vám pomůžou naměřit rozměry, poradí Vám s výběrem materiálu, odstínu a typem konstrukce. Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám rolety doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela zajímavou alternativu s ohledem na Váš individuální vkus a možnost, která doplní vzhled exteriéru i interiéru.

KDE OBJEDNAT BATERIOVÉ ROLETY A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo zavolejte +420 608 878 193. Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Referenční fotografie

Zákazníci o nás říkají