P

Atypické screenové rolety

Screenové rolety jsou moderním řešením slunečního stínění pro Vaše domovy. Atypické screenové rolety je možné instalovat i na veřejných a administrativních budovách, jako jsou různé kanceláře, restaurace a hotely, protože screenové rolety se díky svému modernímu vzhledu staly dynamickým prvkem současné architektury.

Screenové rolety jsou tvořeny ze speciálně upraveného nanomateriálu, který umožňuje tepelnou izolaci vnitřního prostoru budovy od vnějšího. V létě tedy nedochází k přehřátí místnosti a v zimě se tepelnou izolací bráníte před chladem v místnosti a můžete tak ušetřit výdaje na vytápění. Nanotechnologicky upravený materiál atypických screenových rolet nejen stíní Váš interiér od přímého slunečního záření při zachování výhledu z okna, ale dokáže odrazit sluneční paprsky dřív, než se dostanou do kontaktu s povrchem okna. Podle tloušťky materiálu si můžete vybrat míru propustnosti světla, od částečného zatemnění až po úplné. Nanomateriál používaný pro screenové rolety  zachycuje malé částečky prachu i pylu a zabraňuje průniku hmyzu dovnitř místnosti. Váš spánek je tak klidný bez otravného bzučením komárů.

Atypické screenové rolety jsou určené ke stínění oken netradičních tvarů a nestandartních rozměrů. Atypické screenové rolety zastíní trojúhelníková i atypická okna. Každý domov je zcela jedinečný a každý zákazník má své specifické požadavky, proto nabízíme konzultaci s naším speciálně vyškoleným týmem. Naši specialisté Vám pomohou s výběrem dle Vašich požadavků a potřeb. Instalace atypických screenových rolet je u nás samozřejmostí. Náš speciálně vyškolený tým Vám screenové rolety zaměří, doveze a profesionálně a nainstaluje.

Další produkty:

Referenční fotografie

Zákazníci o nás říkají