Riga

Rolety den noc

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

Co jsou rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou speciální rolety uzpůsobeny pro jak noční stínění tak denní stínění. Rolety den a noc jsou vytvořeny designovým střídavým poskládáním průsvitné a neprůsvitné tkaniny. Snadným pootočením můžete vytvořit zcela neprůsvitné stínění nebo poloviční stínění vhodné pro jemný průchod denního světla do místnosti. Plné zatemnění je vhodné pro noční ochranu před světlem z pouličních lamp či billboardu, které narušují Váš kvalitní spánek.

Kromě příjemné multifunkčnosti Vás rolety den a noc potěší i svým zajímavým designem, který vnese do Vašeho interiéru dynamičnost.

Jak vybrat roletu den a noc?

Pro objednání rolety den a noc naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálu, jedinečného vzoru, odstínu a mechanismu ovládání.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám rolety den a noci doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

Kde objednat roletu den a noc a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají