stineni-svetliku-a-zimnich-zahrad_350

Stínění světlíků a prosklených střech

Co jsou stropní stínění kde je možné je užít?

Stropní stínění jsou speciální stínící systémy určené ke stínění světlíku, velkých střešních oken, verand a jiných prosklených střech tam, kde je sluneční svit nežádoucí.  Stínění světlíku může být nainstalováno prakticky pod jakýmkoliv úhlem, což umožňuje jejich použití i v atypických tvarech stavební konstrukce. Stínění Vás chrání před žárem jdoucím ze slunce, před nebezpečnými UV paprsky i před nevítanými pohledy okolí.

Možnost ovládání: motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách
Možnosti instalace: Dodatečná montáž, instalace na prosklenou konstrukci
Typy exteriérového stínění světlíků a prosklených střech: rolety, slunolamy

Jak vybrat stínění světlíku?

Pro objednání stínění světlíku naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálu, odstínu, možností instalace a způsobu ovládání.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám stínění světlíků doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

Kde objednat stínění světlíku a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají