Loggia

Posuvné fasádní panely

Posuvné fasádní panely, či posuvné okenice, zhotovené z kovových rámu a dřevěné výplně anebo celohliníkové slouží pro stínění rodinných domů i administrativních budov. Panely mohou být použity i jako výrazný designový fasádní prvek. Fasádní panely mají i praktické využití. Přispívají k energetickým úsporám budov. Posuvné okenice izolují interiér, čímž zamezují úniku tepla zevnitř ven v zimním období nebo naopak nechtěný průnik slunečních paprsků do interiéru v letním období a zabraňují tak nechtěnému přehřívání místností. Posuvné fasádní panely mimo jiné nabízí i ochranu soukromí a plní funkci bezpečnostního prvku.        Nabízíme Vám širokou nabídku posuvných fasádních panelů. K čemu takové posuvné panely slouží? Podle situace a Vašich potřeb si můžete vybrat ze tří systémů posuvných fasádních panelů: jednoduché posouvání (individuální ovládání), symetrické posouvání (spojení dvou panelů) nebo teleskopické posouvání (dva nebo více panelů na různých spodních kolejnicích).

Na kvalitu posuvných fasádních panelů, které jsou k dispozici v různých verzích, se můžete spolehnout. Nabízíme hliníkové (elegantní), dřevěné (hřejivé a útulné) lamely nebo s textilními výplněmi odolnými vůči povětrnostním vlivům. V závislosti na požadovaném stínění a průhlednosti můžeme lamely nainstalovat do různých úhlů sklonu a v různých velikostech. Je na Vás, jakou verzi fasádních posuvných panelů si vyberete.

Ať si vyberete jakékoliv posuvné fasádní panely, vždy přinesou do Vašeho domu nebo budovy funkční a estetické výhody. Je pravda, že co se týče stínění a průhlednosti, mají všechny typy velmi specifické vlastnosti, proto je dobré se poradit s odborníkem. Naši specialisté Vám pomohou s výběrem dle Vašich požadavků a potřeb. Instalace posuvných fasádních panelů je u nás samozřejmostí. Náš speciálně vyškolený tým Vám posuvné fasádní panely zaměří, doveze a profesionálně  nainstaluje.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti instalace: dodatečná montáž
Typy posuvných panelů dle materiálu: hliník, dřevo, kovový rám + dřevěná/textilní výplň

Další produkty:

Referenční fotografie

Související produkty

Zákazníci o nás říkají