RB

Rolety do střešních oken

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

ROLETY DO STŘEŠNÍCH OKEN?

Má Váš domov střešní okna? Je Vám v létě vedro a v zimě se marně snažíte skrýt před chladem? Přejete si zastínit střešní okna? A přitom chcete, aby okny pronikalo denní světlo? Rolety do střešních oken jsou vhodným řešením pro stínění do střešních oken. Roletové řešení nabízí stylovou ochranu před přímým světlem. Poskytuje tepelnou izolaci a účinné stínění. Rolety do střešních oken umožňují dostatečný průnik denního světla pro udržení Vaší bdělosti při práci. V nabídce jsou i tkaniny pro úplné zatemnění.

JAK VYBRAT STÍNĚNÍ DO OKEN?

Pro objednání rolet do střešních oken naše firma nabízí využít služeb našeho specializovaného týmu. Naši odborníci Vám pomůžou se zaměřením rozměrů. Poradíme Vám s výběrem materiálu, barvy a vhodného typu. Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám rolety do střešních oken doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zajímavou možnost řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a jsme přesvědčeni, že s našimi roletami budete spokojeni.

KDE OBJEDNAT STÍNĚNÍ DO OKEN A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pro objednání nám napište na e-mail [email protected] nebo zavolejte +420 608 878 193. Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací našich systémů.

Další produkty:

Referenční fotografie

Zákazníci o nás říkají