RB

Rolety do střešních oken

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky..

Rolety do střešních oken?

Nacházíte se často v místností, která má střešní okna? Je Vám v létě vedro a v zimě se marně snažíte skrýt před chladem? Přejete si zastínit střešní okna? A přitom chcete, aby okny pronikalo denní světlo? Rolety do střešních oken jsou vhodným řešením pro stínění do střešních oken. Roletové řešení nabízí stylovou ochranu před přímým světlem. Poskytuje tepelnou izolaci a účinné stínění. Rolety do střešních oken umožňují dostatečný průnik denního světla pro udržení Vaší bdělosti při práci. V nabídce jsou i tkaniny pro úplné zatemnění.

Jak vybrat stínění do oken?

Pro objednání rolet do oken střešních oken naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměru. Poradí Vám s výběrem materiálu, odstínu a vhodného typu.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám rolety do střešních oken doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

Kde objednat stínění do oken a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Referenční fotografie

Zákazníci o nás říkají