M   D

Plissé

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

CO JE PLISSÉ?

Plisse je jedinečný inovativní stínící systém vzniklý skládáním látky do harmoniky, který připomíná látkové žaluzie. Plissé zajišťuje tepelnou izolaci a účinné stínění místnosti při zachování moderního vzhledu interiéru. Jedinečnost plissé spočívá v možnosti stahování látek z obou stran (shora i zdola) na rozdíl od obyčejných žaluzií. Plissé najde své uplatnění jak u Vás doma na klasických oknech, tak i na střešních oknech, či v kancelářích nebo v jiných veřejných prostorách.

JAK VYBRAT PLISSE?

Pro objednání plisse doporučujeme využít profesionálních služeb naší společnosti. Naš odborný tým Vám pomůže se zaměřením rozměrů. Poradíme Vám s výběrem materiálu, odstínu a způsobu ovládání. Náš speciálně vyškolený tým Vám plisse doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme ideální variantu s ohledem na Váš vkus.

KDE OBJEDNAT PLISSE A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Můžete nás kontaktovat na e-mail [email protected] nebo zavolejte +420 608 878 193. Naše společnost Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají