M   D

Plissé

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

Co je Plisse?

Plisse je jedinečný inovativní stínící systém vzniklý skládáním látky do harmoniky, který připomíná látkové žaluzie. Plisse zajišťuje tepelnou izolaci a účinné stínění místnosti při zachování svěžího vzhledu interiéru. Jedinečnost plisse spočívá v možnosti stahování látek z obou stran (shora i zdola) na rozdíl od obyčejných žaluzií. Plisse najde své uplatnění jak u Vás doma na klasických oknech, tak i na střešních oknech, či v kancelářích nebo v jiných veřejných prostorech.

Jak vybrat plisse?

Pro objednání plisse naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálu, odstínu a způsobu ovládání.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám plisse doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

Kde objednat plisse a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají