O nás

bg side

STARLUX, s.r.o.


STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávky a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí.

Zaměřujeme se především na nejrozsáhlejší nabídku sortimentu a uspokojení co nejširšího okruhu zákazníků. V praxi to znamená, že dodáváme od základních produktů – cenově velmi výhodných – až po technicky nejdokonalejší systémy vyšších tříd. Důraz klademe nejen na kvalitu výrobku, ale i služeb a servisu.

Cílem naší společnosti je především řešení problematiky stínění v širším kontextu. Neustálý vývoj produktů a používaných materiálů nám umožňuje uspokojovat i nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Nepřetržitě sledujeme trendy a novinky v oblasti stínící techniky a tyto pak využíváme při technických řešeních v praxi.

Záruky společnosti spočívají v profesionálním a individuálním přístupu ke každé jednotlivé zakázce. Jedná se o výrobky na míru, čímž je zaručena nejvyšší možná přesnost, funkčnost a originalita. Na každý požadavek existuje ten správný produkt a my vždy najdeme řešení.

Nabízíme veškeré druhy zastínění, pro interiér i exteriér. Disponujeme nejširší paletou výrobků na trhu. Stínění realizujeme jak v bytech, rodinných domech tak komerčních, administrativních a výrobních objektech.

Disponujeme montážními skupinami vyškolených pracovníků s kompletní znalostí všech nabízených produktů.

Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

Zákazníci o nás říkají