csm WOundWO Freeline  bbd

Samostatně stojící markýzy

Výroba, instalace a prodej samostatně stojících markýz

Starlux je specializovaná firma na výrobu, instalaci a prodej samostatně stojících markýz na míru. Nabízíme komplexní služby od měření až po montáž samostatně stojících markýz u zákazníka.

Naše společnost nabízí samostatně stojící markýzy na míru. Starlux vypracuje projekt samostatně stojících markýz s ohledem na veškeré požadavky zákazníka. Naše markýzy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhodobou ochranu před slunečním zářením.

Naše firma nabízí své služby nejen v Praze, ale také v celé České republice. Nabízíme individuální řešení pro každého zákazníka a umíme najít řešení pro ty náročné. Naš tým zkušených odborníků zajistí kvalitní montáž a bezproblémové fungování Vašich markýz.

Naše služby:

  • Bezplatná konzultace u zákazníka
  • Zaměření
  • Doporučení optimálního řešení
  • Výroba markýz na míru
  • Kontrola výroby
  • Doprava a instalace u zákazníka
  • Záruční a pozáruční servis

Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s ochranou před slunečním zářením. S našimi markýzami budete mít perfektní stín v každé situaci.

Referenční fotografie

[vc_carousel_father slide_visible=”4″ tabs=”3″ spaces=”10px” speed=”5000″ arrowclr=”#000000″ arrowsize=”12px” dot=”false”][vc_carousel_son image_id=”2434″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”2435″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”2436″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”2438″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”2439″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”2437″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”2440″][/vc_carousel_son][vc_carousel_son image_id=”2441″][/vc_carousel_son][/vc_carousel_father]

Související produkty

[vc_carousel_father slide_visible=”4″ tabs=”3″ spaces=”10px” speed=”5000″ arrowclr=”#000000″ arrowsize=”12px” dot=”false”][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”2389″ alt=”Otevřené MARKÝZY” btn_text=”Otevřené MARKÝZY” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/venkovni-markyzy-na-miru/otevrene-markyzy/”][/vc_carousel_son][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”2401″ alt=”Kazetové MARKÝZY” btn_text=”Kazetové MARKÝZY” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/venkovni-markyzy-na-miru/kazetove-markyzy/”][/vc_carousel_son][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”2454″ alt=”Pergolové MARKÝZY” btn_text=”Pergolové MARKÝZY” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/venkovni-markyzy-na-miru/pergolove-markyzy/”][/vc_carousel_son][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”2478″ alt=”Boční Markýzy” btn_text=”Boční Markýzy” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/venkovni-markyzy-na-miru/bocni-markyzy/”][/vc_carousel_son][vc_carousel_son btn_visibility=”show” image_id=”2485″ alt=”Markýzy s výsuvným volánem” btn_text=”Markýzy s výsuvným volánem” btn_url=”https://www.starlux.cz/nase-sluzby/venkovni-markyzy-na-miru/markyzy-s-vysuvnym-volanem/”][/vc_carousel_son][/vc_carousel_father]

Zákazníci o nás říkají