gardena  sc eefebacedaee

Stínění zimních zahrad

Zimní zahrady a skleněné přístřešky jsou často součástí rodinných domů, podniků, kavarén, restaurací, hotelů a jiných veřejných budov. Zimní zahrady nám v zimě poskytují vzpomínku na léto v podobě příjemného letního klimatu mezi rostlinami. Avšak s prvními příchody letních slunečních paprsků se zimní zahrady stávají neobyvatelnými kvůli vysoké teplotě. Sluneční paprsky mohou vyhřát zimní zahradu na více než 60°C. Proto zimní zahrady potřebují efektivní a designový stínící systém. Stínění zimních zahrad totiž brání přehřívání vnitřního prostoru a pomáhá vytvořit příjemné prostředí na jaře a dokonce i v dusném a horkém létě.
Aby prostředí za skleněnou plochou zůstalo příjemné i v létě, nabízíme bohatý sortiment textilního zastínění pro zimní zahrady. Tvarem, funkcí i vzhledem optimálně sladěné systémy nabízejí dokonalé řešení i pro kompletní konstrukce zimních zahrad i velkých rozměrů. Navíc jsou na výběr markýzy pro zimní zahrady, které kombinují horizontální a vertikální zastínění v jednom systému. Zabudovaný elektrický pohon zajistí pohodlné ovládání, lze jej zautomatizovat různými řídícími systémy.
Hodí se také pro zastínění připravených konstrukcí u zahrádek restaurací, kaváren a hotelů. Nabízíme Vám široký sortiment látek, tvarů, materiálů a ovládacích systémů, který zapadne do Vašeho jedinečného interiéru či exteriéru. Poradíme Vám s individuálním řešením stínění zimních zahrad na míru. Stíněním zimních zahrad prodlužujete dobu užívání a životnosti zimních zahrad. Stíněním dosáhnete úspory na klimatizaci prostoru v zimní zahradě.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách,
 Možnosti instalace: dodatečná montáž, instalace venkovní i vnitřní

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají