gardena  sc eefebacedaee

Stínění zimních zahrad

Zimní zahrady a prosklené přístřešky jsou oblíbenými součástmi rodinných domů, podniků, kaváren, restaurací, hotelů a jiných veřejných budov. Právě zimní zahrady poskytují celoročně příjemné letní prostředí. Kromě vzpomínky na léto zimní zahrady chrání Vaše milované rostliny před mrazem. Avšak s prvními příchody letních slunečních paprsků se ze zimních zahrad stávájí spíše prostory, kde bychom se nechtěli nacházet. Ptáte se proč? Do zimních zahrad začínají pronikat žhavé sluneční paprsky. Sluneční paprsky, které pronikají dovnitř zimních zahrad nebo skleníku, mohou zvýšit teplotu uvnitř místnosti až o 30°C. Proto zimní zahrady potřebují efektivní a designový stínící systém. Stínění zimních zahrad brání přehřívání vnitřního prostoru, čímž napomáhá vytvoření příjemného prostředí na jaře a dokonce i v dusném a horkém létě.

K tomu aby už v létě nedocházelo ve Vaší zimní zahradě k přehřátí prostorů, nabízíme širokou škálu produktů pro stínění. S našimi stínicími systémy můžete stínit i větší a mohutnější konstrukce, jelikož naše systémy stínění zimních zahrad jsou funkčně navržené pro velké prostory. Zimní zahradu můžete vylepšit instalací markýz pro zimní zahrady, které Vám umožní jak horizontální tak vertikální stínění. Do systému lze navíc zabudovat elektrický pohon. Elektrický pohon Vám zajistí ovládání pohodlně na dálku.

Stínění může být využito i pro vytvoření stínu pod pergolami u zahrádek restaurací, kaváren a hotelů. Nabízíme Vám široký sortiment látek, tvarů, materiálů a ovládacích systémů, který zapadne do Vašeho jedinečného interiéru či exteriéru. Poradíme Vám s individuálním řešením stínění zimních zahrad na míru. Stíněním zimních zahrad prodlužujete dobu užívání a životnosti zimních zahrad. Stíněním dosáhnete úspory za klimatizaci prostoru v zimní zahradě.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách,
 Možnosti instalace: dodatečná montáž, instalace venkovní i vnitřní

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají