05_Climax_Plisé-pro-zimní-zahrady-3

Interiérové stínění zimních zahrad a prosklených střech

Zimní zahrady, světlíky a prosklené střechy jsou často součástí rodinných domů, podniků, kaváren, restaurací, hotelů a jiných veřejných budov. V zimě nám poskytují vzpomínku na léto v podobě příjemného letního klimatu mezi rostlinami. Avšak s prvními letními slunečními paprsky se zimní zahrady stávají neobyvatelnými kvůli vysoké teplotě. Sluneční paprsky mohou vyhřát zimní zahradu na více než 60°C. Proto zimní zahrady, světlíky a prosklené střechy potřebují efektivní a designový stínící systém. Stínění zimních zahrad, světlíků a prosklených střech totiž brání přehřívání vnitřního prostoru a pomáhá vytvořit příjemné prostředí na jaře i v dusném a horkém létě.

Aby prostředí za skleněnou plochou zůstalo příjemné i v létě, nabízíme bohatý sortiment vnitřního textilního zastínění pro zimní zahrady a prosklené střechy. Tvarem, funkcí i vzhledem optimálně sladěné systémy nabízejí dokonalé řešení i pro kompletní konstrukce zimních zahrad i velkých rozměrů. Navíc jsou na výběr rolety, baldachýny, plissé, které kombinují horizontální a vertikální zastínění v jednom systému. Tyto systémy je možno ovládat ručně nebo elektricky. Zabudovaný elektrický pohon zajistí pohodlné ovládání, lze jej zautomatizovat různými řídícími systémy.

Hodí se také pro zastínění připravených konstrukcí u zahrádek restaurací, kaváren a hotelů. Nabízíme Vám široký sortiment látek, tvarů, materiálů a ovládacích systémů, který doplní Váš jedinečný interiér či exteriér. Poradíme Vám s individuálním řešením stínění zimních zahrad na míru. Stíněním zimních zahrad, světlíků a prosklených střech prodlužujete dobu užívání a tvoříte významný designový prvek Vašeho interiéru. Stíněním dosáhnete úspory na klimatizaci prostoru v zimní zahradě, pod světlíkem i prosklenou střechou.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách
Možnosti instalace: dodatečná montáž, instalace vnitřní

Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách
Možnosti instalace: Dodatečná montáž, instalace venkovní i vnitřní

Další produkty

Zákazníci o nás říkají