Blatt  Speisen AS

Žaluzie dřevěné

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

Kde je vhodné instalovat dřevěné žaluzie?

Potřebujete zastínit místnost, a přitom vnést do interiéru jedinečnou uklidňující atmosféru? Dřevěné žaluzie vnesou do místnosti teplé odstíny. Pro svůj unikátní vzhled a teplé tóny najdou dřevěné žaluzie široké uplatnění nejen ve Vaších domovech ale i v jiných místech vyžadující harmonickou atmosféru. Proto si dřevěné žaluzie najdou svoje uplatnění v moderních bytech, domech i v hotelových prostorách, restauracích či jiných designových interiérech. Žaluzie se snadno ovládají a umožňují tak jednoduchou regulaci procházejícího světla.

Jak dřevěné žaluzie vybrat?

S výběrem dřevěných žaluzií podle vašich představ Vám poradí náš speciálně vyškolený tým, který Vám pomůže vybrat vhodný typ dřeva a doporučí vhodné rozměry pro vaše okna. Nabídneme Vám široké spektrum dřevin, odstínů barev vhodných do Vašeho interiéru. Lámat hlavu si nemusíte ani s dopravou či instalací žaluzií. Vše Vám zajistíme.

Kde objednat dřevěné žaluzie a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají