Blatt  Speisen AS

Žaluzie dřevěné

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

KAM INSTALOVAT DŘEVĚNÉ ŽALUZIE?

Potřebujete zastínit místnost a přitom vnést do interiéru jedinečnou uklidňující atmosféru? Dřevěné žaluzie vnesou do místnosti teplé odstíny. Pro svůj unikátní vzhled a teplé tóny najdou dřevěné žaluzie široké uplatnění nejen ve Vaších domovech, ale i v jiných místech vyžadujících harmonickou atmosféru. Proto si dřevěné žaluzie najdou svoje uplatnění v moderních bytech, domech i v hotelových prostorách, restauracích či jiných designových interiérech. Žaluzie se snadno ovládají a umožňují tak jednoduchou regulaci procházejícího světla.

JAK DŘEVĚNÉ ŽALUZIE VYBRAT?

S výběrem dřevěných žaluzií podle Vašich představ Vám poradí náš speciálně vyškolený tým, který Vám pomůže vybrat vhodný typ dřeva a doporučí vhodné rozměry pro Vaše okna. Nabídneme Vám široké spektrum dřevin, odstínů barev vhodných do Vašeho interiéru. Návrh, dopravu či instalací žaluzií. Vám zajistíme.

KDE OBJEDNAT DŘEVĚNÉ ŽALUZIE A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pro objednání prosíme abyste kontaktovali na e-mail [email protected] nebo voláli na číslo +420 608 878 193. Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají