Svisle-fasadni-clony-Winrol-85-CL4-e1615663987999

Svislé fasádní clony

Látkové rolety patří k oblíbeným a nejmodernějším systémům určeným ke venkovnímu stínění. Tyto venkovní stínící látkové rolety zamezují průniku slunečních paprsků, vytváří stín, odolávají silným větrům a svým vzhledem osvěží každou fasádu. Fasádní clony jsou určeny nejen pro stínění oken. Fasádní clony je možné instalovat i na balkón pro ochranu před sluncem nebo před silným větrem.

Svislé fasádní clony zabraňují průchodu přímého slunečního záření a umožňují dostatečný průnik denního světla pro navození teplých tónu interiéru. Při instalaci na pergoly svislé fasádní clony poslouží jako výborné boční zástěny s funkcí ochrany před bočním větrem, deštěm, hmyzem či jiným nechtěnými přírodními vlivy. A vy si tak můžete dopřát příjemné pozdní posezení s přáteli v pergole bez nepříjemného hmyzu. A nebo si můžete vychutnat ranní kávu za deště aniž by jste zmokli. Každý si určitě přijde na ten svůj důvod pro instalaci venkovních látkových rolet. A že jich je spousty! Všechny látky venkovních látkových rolet jsou díky technologiím výroby materiálu vysoce kvalitní a odolné proti vyblednutí a UV záření.

Široká paleta látkových rolet poskytuje řadu řešení pro téměř každou oblast. Ať už jsou vybaveny strunovým vedením, vodícími lištami nebo integrovaným ZIP systémem pro větší větrnou odolnost.

Svislé fasádní clony zabezpečují optimální klima v místnosti i ve venkovních pergolách. Současně zajišťují ochranu před sluncem a zvědavými pohledy sousedů. Při využití zatemňující látky umožňuje svislá clona spolehlivé zatemnění školících nebo konferenční místnosti. Svislé clony se vyrábějí individuálně na míru a poskytují maximum možností, které si můžete sami nakonfigurovat dle Vašich představ. Vždy si můžete vybrat nejlepší variantu fasádní clony k designu vašeho obydlí. Stálá kontrola kvality a použití ověřené značkové tkaniny až se 100% ochranou proti UV záření zaručí nejvyšší bezpečnost pro Vaši pokožku i funkční ochranu před sluncem.

 

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách, zipové vedení, výklopná ramena
Možnosti instalace: dodatečná montáž, podomítková montáž, samonosné fasádní provedení
Typy fasádních clon:
svislé
sklopné
výklopné
Další produkty:

Zákazníci o nás říkají