Svisle-fasadni-clony-Winrol-85-CL4-e1615663987999

Svislé fasádní clony

Látkové rolety patří k oblíbeným a nejmodernějším systémům určeným ke venkovnímu stínění. Tyto venkovní stínící látkové rolety zamezují průniku slunečních paprsků, vytváří stín, odolávají silným větrům a svým vzhledem osvěží každou fasádu. Fasádní clony jsou určeny nejen pro stínění oken. Je možné je instalovat i na balkón pro ochranu před sluncem nebo před silným větrem.

Svislé fasádní clony zabraňují průchodu přímého slunečního záření a zároveň umožňují dostatečný průnik denního světla pro navození teplých tónu interiéru. Při instalaci na pergoly svislé fasádní clony poslouží jako výborné boční zástěny s funkcí ochrany před bočním větrem, deštěm, hmyzem či jiným nechtěnými přírodními vlivy. Vy si tak můžete dopřát příjemné pozdní posezení s přáteli v pergole bez nepříjemného hmyzu nebo si vychutnat ranní kávu za deště, aniž byste zmokli. Každý si určitě přijde na ten svůj důvod pro instalaci venkovních látkových rolet. A že jich je spousty! Všechny látky venkovních látkových rolet jsou díky technologiím výroby materiálu vysoce kvalitní a odolné proti vyblednutí a UV záření.

Široká paleta látkových rolet poskytuje řadu řešení pro téměř každou oblast. Ať už jsou vybaveny strunovým vedením, vodícími lištami nebo integrovaným ZIP systémem pro větší větrnou odolnost.

Svislé fasádní clony zabezpečují optimální klima v místnosti i ve venkovních pergolách. Současně zajišťují ochranu před sluncem a zvědavými pohledy sousedů. Při využití zatemňující látky umožňuje svislá clona spolehlivé zatemnění školících nebo konferenční místnosti. Svislé clony se vyrábějí individuálně na míru a poskytují maximum možností, které si můžete sami nakonfigurovat dle Vašich představ. Vždy si můžete vybrat nejlepší variantu fasádní clony k designu vašeho obydlí. Stálá kontrola kvality a použití ověřené značkové tkaniny až se 100% ochranou proti UV záření zaručí nejvyšší bezpečnost pro Vaši pokožku i funkční ochranu před sluncem.

 

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: v lištách, ve strunách, zipové vedení, výklopná ramena
Možnosti instalace: dodatečná montáž, podomítková montáž, samonosné fasádní provedení
Typy fasádních clon:
svislé
sklopné
výklopné
Další produkty:

JAKÉ TYPY SVISLÝCH FASÁDNÍCH CLON NABÍZÍTE?

Nabízíme široký sortiment svislých fasádních clon, včetně clon s ručním a motorovým ovládáním. Clony mohou být s bočním vedením ve strunách, lištách nebo nejodolnější v tzv. “zipovém vedení”. Naše clony jsou k dispozici v různých materiálech, barvách a druzích potahů.

JAK SE STARAT O SVISLÉ FASÁDNÍ CLONY?

Naše svislé fasádní clony vyžadují minimální údržbu. Doporučujeme pravidelné čištění měkkým hadrem nebo houbou a příležitostné oplachnutí vodou.

MŮŽU OBJEDNAT SVISLÉ FASÁDNÍ CLONY NA MÍRU?

Ano, všechny naše svislé fasádní clony jsou vyrobeny na míru podle Vašich specifických požadavků. Stačí nám sdělit rozměry a preferovaný typ a zbytek zařídíme.

JAK DLOUHO TRVÁ DODÁNÍ SVISLÝCH FASÁDNÍCH CLON PO OBJEDNÁNÍ?

Dodání obvykle trvá 2-4 týdny, ale čas se může lišit dle specifických požadavků Vaší objednávky.

JAKÉ JSOU NÁKLADY NA SVISLÉ FASÁDNÍ CLONY?

Cena svislých fasádních clon se liší podle materiálu, velikosti a specifických funkcí. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte s podrobnostmi Vašeho požadavku.

MŮŽU SVISLÉ FASÁDNÍ CLONY INSTALOVAT SÁM, NEBO JE TŘEBA PROFESIONÁLNÍ INSTALACE?

I když naše svislé fasádní clony jsou navrženy pro jednoduchou instalaci, doporučujeme, aby instalaci prováděl kvalifikovaný odborník.

POSKYTUJETE ZÁRUKU NA SVISLÉ FASÁDNÍ CLONY?

Ano, na všechny naše svislé fasádní clony poskytujeme standardní záruku. Jsme hrdí na kvalitu našich produktů a děláme vše pro plnou spokojenost zákazníků.

JAKÉ JSOU VÝHODY SVISLÝCH FASÁDNÍCH CLON?

Svislé fasádní clony poskytují efektivní stínění před sluncem a umožňují výraznou úsporu energie. Umožňují ovládat množství světla I tepla v interiéru. V neposlední řadě plní funkci sítí proti hmyzu.

JE MOŽNÉ OBJEDNAT VZORKY PŘED NÁKUPEM CELÉ SADY SVISLÝCH FASÁDNÍCH CLON?

Ano, nabízíme vzorky našich svislých fasádních clon, abyste si mohli prohlédnout a vyzkoušet různé materiály a barvy před nákupem. Kontaktujte nás pro více informací.

Zákazníci o nás říkají