img

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie patří mezi nejpoužívanější varianty vnitřního zastínění . Uplatnění najdou v rodinných domech, bytech, kancelářích, bankách, ve školách, výrobních halách, ale i v restauracích.

S žaluziemi můžete plynule regulovat množství světla, které pronikne do Vašeho interieru jak přes den tak i v noci. V noci Vás vnitřní žaluzie chrání před nechtěným světlem z pouličních lamp a billboardů, snižují průnik hluku z venku dovnitř interiéru a dopřejí Vám ničím nerušený odpočinek a spánek. Ve dne je můžete využít i jako termoregulaci vnitřních prostor a zamezení nadměrnému průniku slunečních paprsku dovnitř. Vnitřní žaluzie na míru se hodí se na jakýkoliv typ okna od typických obdelníkových oken po zaoblené tvary oken. Kromě tvaru žaluzií do okem si můžete vybrat i materiál. A to klasické hliníkové řešení s lamelami  o šířce  16 mm až 50 mm  nebo poněkud unikátnější dřevěné žaluzie s lamelami o šířce 25 mm až 70 mm. Dřevěné žaluzie dodají Vašemu interiéru unikátní uklidňující vzhled teplých tónů.

Vnitřní žaluzie nevyžadují žádnou speciální ani komplikovanou údržbu.

Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám žaluzie doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru i interiéru.

Pro objednání žaluzii nás kontaktujte e-mailem: [email protected], nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti bočního vedení: ve strunách,
Možnosti instalace: dodatečná montáž, volně visící, na okenní křídla

Další produkty:

 

 

Typy hliníkových žaluzií dle lamel:
16mm
25mm
35mm
50mm

Typy dřevěných žaluzií dle lamel:
25mm
35mm
50mm
70mm

Typy žaluzií dle lamel

žaluzie dřevěné
Blatt  Speisen AS
žaluzie hliníkové
VB  scaled
Vertikální žaluzie
05_M01_A02

Zákazníci o nás říkají