RL_VOKA_SLOPE_06

Atypické venkovní rolety

Atypické rolety je jedinečný stínící systém vhodný pro okna všech atypických tvarů. Atypickými roletami chráníte sebe i svůj domov ve dne před oslňujícími slunečními paprsky a zvědavými pohledy sousedů, v noci před nechtěným emisním světlem z pouličních lamp a billboardů. Stylové moderní atypické rolety se hodí do Vaších jedinečných domovů, podniků, hotelů, restaurací, kanceláří i administrativních budov.

Atypické rolety se instalují vně okna na i na fasádu budovy. Atypické rolety Vám umožňují mít v horké letní dny místnost zcela zatemněnou a přitom větrat. V noci přitom větrat s pocitem bezpečí. Použitím atypických rolet nedochází  ke kontaktu  slunečních paprsků s okenním povrchem, což zamezuje vzniku skleníkového efektu. Vnitřní prostory budovy jsou tak tepelně izolovány. V zimě zajisté oceníte tepelnou izolaci, která Vám ušetří na výdajích za vytápění interiéru. Atypické venkovní rolety Vás a Váš domov však chrání nejen před sluncem a horkem. Atypické venkovní rolety mohou být dobrým pomocníkem i při nepříznivém počasí. Venkovní rolety snesou silný vítr, déšť, sníh a ochrání Vaše okna  při krupobití.

Atypické rolety na Vašem domě, podniku, restauraci, hotelu či administrativní budově budou vždy vypadat přirozeně a elegantně. Nabízíme širokou škálu venkovních stínících systémů různých materiálů, barev a tvarů. Pomůžeme Vám vybrat ideální řešení právě pro Vás. Náš speciálně vyškolený tým Vám pomůže se zaměřením atypických rolet, rolety doveze a odborně nainstaluje.

Další produkty

Referenční fotografie

Zákazníci o nás říkají