Stínící plachty Sunsquare

Stínící plachty

Těší nás, že Vás zaujal právě systém Sunsquare® pro řešení venkovního zastínění s pomocí stínících plachet. „SunSquare system“ to je efektivní moderní architektura pro zastínění. Jedná se o systém ochrany před sluncem a deštěm opravdu ve velkém stylu. Plachta ve tvaru kosočtverce, ukotvená v rozích, se navíjí na úhlopříčně umístěnou hřídel. Stínící plachty Sunsquare jsou vyráběby na míru. Stínící plachta se ovládá elektricky pomocí dálkového ovladače s bezpečnostním větrným čidlem. Zajímavý moderní design přispěje k inovativnímu půvabnému vzhledu budovy zvenku i zevnitř. Systém SunSquare je všestranným a revolučním řešením stínění pro domácnosti, podniky, firmy, restaurace, hotely, relaxační podniky, dětská hřiště a jiné veřejné objekty. Podle recenzí spokojených zákazníků stínící plachty SunSquare zcela obnoví a modernizuje vzhled Vašich budov za současné ochrany před horkými slunečními paprsky a deštěm.

Naše společnost Vám umožňuje rychlé sjednání schůzky s našimi odborníky, kteří Vám pomohou realizovat Vaše představy a poradí Vám s výběrem vhodného a efektivního materiálu. Náš tým provede profesiónální a rychlou instalaci.
Pevně věříme, že projektem slunečních plachet Sunsquare® uspokojíme Vaše požadavky na netradiční řešení zastínění i mimořádnou kvalitu provedení s důrazem na detail. Více informací o tomto jedinečném systému najdete také na www.sunsquare.cz, případně v přiložených materiálech.
STARLUX, s.r.o. zastupuje výrobce Sunsquare® Kautzky GmbH. pro Čechy i Slovensko jako licenční partner od r. 2001 a v obou regionech jsme již realizovali stovky plachet.

Ovládání: elektrické, větrné čidlo
 Možnosti instalace: stěna, strop, stožáry, individuální kombinace dle dané situace a i přes zateplené fasády

 Další typy slunečních plachet:

ručně ovládané plachty
Pevné plachty

Další produkty:

Možností stínících plachet Sunsquare

Typy plachet
Zemní podpěra Zemní podpěry Přes střechu Pod střechu Zemní podpora Přes střechu Pod střechu Střed přes střechu Střed pod střechou Nepravidelné tvary Tříboká plachta Šestiboká plachta
Barvy plachet
bilá šedá krémová červená oranžová žlutá zelená azurová modrá fialová tyrkysová + 300 dalších
Látky plachet
voděodolné acryl poplastované
Ovládání plachet
elektrické větrné čidlo
Možnosti instalace plachet
stěna strop stožáry
Možnost kotveni
Přes zateplené fasády Na ploché střechy Individuální kombinace

Referenční fotografie

Zákazníci o nás říkají