Japonská stěna M V

Japonské posuvné stěny

KDE JE VHODNÉ POUŽÍT JAPONSKÉ STĚNY?

Japonskou posuvnou stěnu můžete použít v jakémkoli interiéru. Předností tohoto systému je jednoduchá demontáž. Látkové posuvné panely můžete snadno sundat a kdykoli nechat vyčistit. Posuvné japonské stěny jsou speciálně vyráběny tak, aby nedocházelo k jejich párání.

JAK VYBRAT POSUVNOU JAPONSKOU STĚNU?

Pro objednání japonské stěny můžete využít služeb našeho týmu. Naši profesionální pracovníci Vám pomohou se zaměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem látek, vzorů barev a konstrukce. Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám posuvnou japonskou stěnu doveze a namontuje. Každému zákazníkovi nabízíme originální variantu řešení s ohledem na jeho jedinečný vkus. Věříme, že japonská posuvná stěna skvěle doplní Váš interiér.

KDE OBJEDNAT JAPONSKOU STĚNU A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193. Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají