M V

Japonské posuvné stěny

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

KDE JE VHODNÉ POUŽÍT JAPONSKÉ STĚNY?

Japonské posuvné stěny jsou jedinečným stínícím řešením pro interiér, kde je třeba oživit vzhled místnosti a umožnit jemný průchod světla. Výhodou japonských posuvných stěn je jejich multifunkčnost. Japonské posuvné stěny mohou opticky nebo fyzicky rozdělit a zastínit místnost. Například rozdělit pracovní a odpočinkovou zónu pokoje. Nebo v případě potřeby mohou japonské posuvné stěny oddělit kuchyňský kout od obývacího pokoje. Japonské stěny mohou být využity i čistě jako stínící systém, který vnese do Vašeho interiéru kousek neskutečné krásy a lehkosti japonského stylu a přidá  individuální vzhled interiéru. V případě potřeby je snadné změnit zónování přesunutím japonské posuvné stěny a opět spojit prostory bez zbytečných náročných instalací.

Jelikož je možné japonské posuvné stěny bez jakékoliv námahy bezpečně sundat, můžete kdykoliv japonskou stěnu nechat vyčistit. Posuvné japonské stěny jsou speciálně vyráběny tak, aby nedocházelo k jejich párání.

JAK VYBRAT POSUVNOU JAPONSKOU STĚNU?

Pro objednání japonské stěny naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálů, vzorů odstínů a konstrukce.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám posuvnou japonskou stěnu doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

KDE OBJEDNAT JAPONSKOU STĚNU A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají