05_M01_A02

Vertikální žaluzie

Ke stínění interiéru zevnitř si lidé často volí horizontální žaluzie nebo rolety. Rolety i žaluzie krásně doplňují interiér. Klasické horizontální žaluzie vytváří útulné stínění vhodné pro relaxaci díky horizontálnímu uspořádání lamel. Lamely horizontálních žaluzií jsou uspořádané tak, aby odrážely paprsky pod jiným úhlem než vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie stejně jako horizontální žaluzie vytvářejí příjemnou atmosféru uvnitř místnosti. Rolety taktéž svým teplým tónem stínění vytváří příjemné prostředí. A pokud vytáhnete rolety nahoru nebo pootočíte lamely horizontálních žaluzií, umožníte průchod světla a slunečních paprsků do interiéru. Dále přichází na řadu vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie poskytnou vašemu interiéru ochranu před slunečním zářením, nepříjemnému pronikání ostrého světla a zároveň zajistí atraktivní moderní design interiéru.

Pro své jemné stínící schopnosti při zachování soukromí jsou vertikální žaluzie častou součástí různých pracovišť. Od kancelářských společností po nemocniční prostředí. Není ani od věci zvážit instalaci vertikálních žaluzií u vás doma v pracovně, nebo na jiném místě, kde se snažíte strávit čas produktivně.

Mezi vertikálními žaluziemi můžete volit běžné rovné, šikmé nebo obloukové provedení vhodné pro různá okna. Provedením vertikálních žaluzií Váš výběr nekončí. Dále si vybíráte z jakého materiálu budou lamely žaluzií a to nejběžnější látkové, plastové či dokonce hliníkové. Lamely vyrábíme různých šířek (127 mm, 89 mm, 63 mm). Další volitelnou možností je spojení jednotlivých lamel. Vyrábíme vertikální žaluzie bez spojení lamel anebo se spojením lamel řetízky. Vertikální žaluzie nemusí být nutně ovládány ručně. Nabízíme i verzi žaluzií ovládaných motorově pro Vaše pohodlí.

Pro Vaše pohodlí zajistíme instalaci žaluzií našimi profesionály rychle a spolehlivě. Instalace žaluzií je možná na strop, na stěnu nebo skrytá do podhledu.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají