05_M01_A02

Vertikální žaluzie

Ke stínění interiéru zevnitř si lidé často volí horizontální žaluzie nebo rolety. Rolety i žaluzie krásně doplňují interiér. Klasické horizontální žaluzie vytváří útulné stínění vhodné pro relaxaci díky horizontálnímu uspořádání lamel. Lamely horizontálních žaluzií jsou uspořádané tak, aby odrážely paprsky pod jiným úhlem než vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie stejně jako horizontální žaluzie vytvářejí příjemnou atmosféru uvnitř místnosti. Rolety taktéž svým teplým tónem stínění vytváří příjemné prostředí. A pokud vytáhnete rolety nahoru nebo pootočíte lamely horizontálních žaluzií, umožníte průchod světla a slunečních paprsků do interiéru. Dále přichází na řadu vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie poskytnou vašemu interiéru ochranu před slunečním zářením, nepříjemnému pronikání ostrého světla a zároveň zajistí atraktivní moderní design interiéru.

Pro své jemné stínící schopnosti při zachování soukromí jsou vertikální žaluzie častou součástí různých pracovišť. Od kancelářských společností po nemocniční prostředí. Není ani od věci zvážit instalaci vertikálních žaluzií u vás doma v pracovně, nebo na jiném místě, kde se snažíte strávit čas produktivně.

Mezi vertikálními žaluziemi můžete volit běžné rovné, šikmé nebo obloukové provedení vhodné pro různá okna. Provedením vertikálních žaluzií Váš výběr nekončí. Dále si vybíráte z jakého materiálu budou lamely žaluzií a to nejběžnější látkové, plastové či dokonce hliníkové. Lamely vyrábíme různých šířek (127 mm, 89 mm, 63 mm). Další volitelnou možností je spojení jednotlivých lamel. Vyrábíme vertikální žaluzie bez spojení lamel anebo se spojením lamel řetízky. Vertikální žaluzie nemusí být nutně ovládány ručně. Nabízíme i verzi žaluzií ovládaných motorově pro Vaše pohodlí.

Pro Vaše pohodlí zajistíme instalaci žaluzií našimi profesionály rychle a spolehlivě. Instalace žaluzií je možná na strop, na stěnu nebo skrytá do podhledu.

Další produkty:

Jaké jsou hlavní výhody vertikálních žaluzií?

Vertikální žaluzie poskytují ochranu před slunečním zářením, zabraňují nepříjemnému pronikání ostrého světla a zároveň dodávají interiéru moderní design.

Kde se nejčastěji používají vertikální žaluzie?

Vertikální žaluzie jsou často součástí různých pracovišť, od kancelářských prostor po nemocnice, ale jsou také vhodné pro domácnosti, zejména v pracovnách.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi horizontálními a vertikálními žaluziemi?

Zatímco lamely horizontálních žaluzií jsou uspořádané horizontálně a odrážejí paprsky pod specifickým úhlem, vertikální žaluzie mají svislé lamely, které poskytují jinou dynamiku stínění a designu.

Jaká je škála provedení vertikálních žaluzií?

Mezi vertikálními žaluziemi můžete vybírat z běžného rovného, šikmého nebo obloukového provedení.

Jaké materiály jsou dostupné pro lamely vertikálních žaluzií?

Lamely pro vertikální žaluzie mohou být látkové, plastové nebo hliníkové.

Jaké šířky lamel pro vertikální žaluzie nabízíte?

Nabízíme lamely v různých šířkách: 127 mm, 89 mm a 63 mm.

Jakým způsobem jsou spojeny jednotlivé lamely vertikálních žaluzií?

Vyrábíme vertikální žaluzie bez spojení lamel nebo se spojením lamel řetízky.

Poskytujete službu profesionální instalace žaluzií?

Ano, pro Vaše pohodlí zajistíme instalaci žaluzií našimi profesionály rychle a spolehlivě.

Jak mohu objednat vertikální žaluzie?

Objednání je možné realizovat prostřednictvím webových stránek, e-mailu, telefonu nebo přímo v prodejně. Pro více informací o procesu objednávky se doporučuje obrátit se přímo na společnost STARLUX.

Zákazníci o nás říkají