05_M01_A02

Vertikální žaluzie

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky..

Co jsou vertikální žaluzie?

Vertikální žaluzie zcela unikátní stínící systém. Vertikální žaluzie jsou stejné účinné i snadno použitelné jako klasické horizontální žaluzie, ale nabízí jedinečný vzhled.  Netradiční vzhled vertikálních žaluzií poskytne Vašemu interiéru ochranu proti slunečnímu žáru, nepříjemnému pronikání jasného světla a zároveň zajistí atraktivní moderní design interiéru.

Možnost ovládání: ruční, motorové
Možnosti provedení: běžné rovné, šikmé, obloukové
Možnosti spojení lamel: spojení řetízky, bez spojení
Možnosti instalace: Dodatečná montáž strop, stěna, montáž systémem skryté horní lišty

Typy vertikálních žaluzií dle šíře lamel: 127mm, 89mm, 63mm
Typy vertikálních žaluzií dle materiálu lamel: látkové, plastové, hliníkové

Jak vybrat vertikální žaluzie?

Pro objednání vertikálních žaluzií naše firma nabízí využít služby našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálu, odstínu a doporučí optimální způsob ovládání.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám vertikální žaluzie doveze a nainstaluje. Vždycky Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru.

Kde objednat vertikální žaluzie a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají