Duette

Duette

Kdo jsme?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Cílem společnosti STARLUX s.r.o. je stát v čele firem v oboru a podílet se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům být profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

Co je duette?

Duette je multifunkční stínící systém, tvořený dvěma vrstvami stínícího materiálu. Materiál je speciálně složen do struktury připomínající včelí plástve. Dutiny vytvořené promyšleným skládáním materiálu umožňují výbornou tepelnou izolaci a Vy tak můžete ušetřit v zimě na vytápění a v létě na klimatizaci. Průchodem slunečního záření přes dutiny stínícího systému duette dochází k rozptylu světla, a tudíž k jeho pro oko příjemnějšímu změkčení. Ani moderní design stínícího systému duette nezůstal pozadu. Ne jednoho zákazníka uchvátí jeho nadčasový moderní vzhled vhodný k lehkému dekoru prostoru. Dalším plusem systému duette je jeho jednoduché ovládání a snadné udržení v čistotě.

Kde je vhodné duette použít?

Prakticky všude. Duette se hodí jak do interiéru kanceláří, hotelů, restaurací, domovů tak i jako stínění do zimních zahrad, kde není od věci zvážit i zamezení tepelné ztráty a přitom zachovat příjemný vzhled oken. Stínící systém duette se nebojí ani atypických okenních rámu. Rádi Vám pomůžeme a nabídneme ke každému oknu individuální řešení. Duette je snadno tvarovatelný a lehce udržitelný stínící systém.

Jak duette vybrat?

Pro objednání stínícího systému duette naše firma nabízí využít služeb našeho profesionálního týmu. Naši odborníci Vám pomůžou s naměřením rozměrů. Poradí Vám s výběrem materiálů, jedinečného vzoru, odstínu a konstrukce.  Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám duette doveze a nainstaluje. Vždycky Vám nabídneme zcela originální variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a variantu, která doplní vzhled exteriéru a interiéru. Zaručujeme Vám čistotu provedení práce.

Kde objednat stínění duette a jak nás kontaktovat?

Pro objednání nás kontaktujte na e-mail [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 608 878 193.  Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

Kdy máme otevřeno?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají