Duette

Duette

KDO JSME?

STARLUX, s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na zajištění dodávek a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR i zahraničí. Společnosti STARLUX s.r.o. je v čele firem v oboru a podílí se na popularizaci tohoto odvětví. Svým zákazníkům je profesionálním partnerem při řešení jejich požadavků a potřeb v oblasti protisluneční techniky.

CO JE DUETTE?

Duette je multifunkční stínící systém, tvořený dvěma vrstvami stínícího materiálu. Materiál je speciálně složen do struktury připomínající včelí plástve. Dutiny tvořené promyšleným skládáním materiálu umožňují výbornou tepelnou izolaci a Vy tak můžete ušetřit v zimě na vytápění a v létě na klimatizaci. Průchodem slunečního záření přes dutiny stínícího systému duette dochází k rozptylu světla, a tudíž pro oko příjemnému změkčení. Ani moderní design stínícího systému duette nezůstal pozadu. Každého zákazníka uchvátí nadčasový a moderní vzhled vhodný do každého prostoru. Dalším plusem systému duette je jeho jednoduché ovládání a snadná údržba.

KDE JE VHODNÉ DUETTE POUŽÍT?

Prakticky všude. Duette se hodí jak do interiéru kanceláří, hotelů, restaurací, domovů tak i jako stínění do zimních zahrad, kde není od věci zvážit i zamezení tepelné ztráty a přitom zachovat příjemný vzhled oken. Stínící systém duette se nebojí ani atypických okenních zvarů. Rádi Vám pomůžeme a nabídneme ke každému oknu individuální řešení. Duette je snadno tvarovatelný a lehce udržitelný stínící systém.

JAK DUETTE VYBRAT?

Pro objednání stínícího systému duette nabízíme Vám využít našich profesionálních služeb. Pomůžeme Vám se zaměřením rozměrů. Poradíme Vám s výběrem látky, jedinečného vzoru, odstínu a konstrukce. Náš speciálně vyškolený montážní tým Vám duette doveze a nainstaluje. Vždy Vám nabídneme vhodnou variantu řešení s ohledem na Váš jedinečný vkus a možnost, která doplní vnitřní a vnější prostor Vašeho interiéru. Zaručujeme Vám precizní provedení práce.

KDE OBJEDNAT STÍNĚNÍ DUETTE A JAK NÁS KONTAKTOVAT?

Pro objednání můžete nás kontaktovat na e-mail [email protected] nebo telefonicky můžete zavolat na číslo +420 608 878 193. Starlux s.r.o. sídlí na adrese Bolívarova 2059/26, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

KDY MÁME OTEVŘENO?

Otevírací doba ve všedních dnech je od 9:00 do 17:00. Termín konzultace mimo otevírací dobu po telefonickém objednání.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, dovozem a instalací naších systémů.

Další produkty:

Zákazníci o nás říkají